Prens-İp 20 Numara 5211 Renkli Polyester Dikiş İpliği
Prens-İp 20 Numara 5211 Renkli Polyester Dikiş İpliği

Prens-İp 20 Numara 5211 Renkli Polyester Dikiş İpliği (05.20.5211)

Marka : PRENS-İP
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : $2.00  + KDV
İndirimli : $1.70  + KDV
KDV Dahil : ₺32,99
TL Fiyat : ₺32,99(KDV Dahil)

Prens-İp 20 Numara 5211 Renkli Polyester Dikiş İpliği

Fiyat bir adet bobin fiyatıdır. Bir kutuda 6 adet bobin bulunmaktadır.


Prens-İp 20 Numara Renkli Polyester Dikiş İpliği bir Dikgör İplik markasıdır.

OEKO-TEX Belgesi mevcuttur.


Kullanım Yerleri:

Blue-jean, Kot, Cüzdan, Ayakkabı, Deri, Mobilya, Otomotiv, Çuval, Denizcilik, Yatak, Kapitone, Bavul ve Çadır Dikiminde kullanılmaktadır.


İhracat ürünlerinde hiç bir sorun yaşamadan kullanılabilecek bir üründür.

Continuous Flament Polyester ipliklerimiz Dünya standartlarında yüksek mukavemetli %100 Polyester ham maddeden üretilmektedir. Son teknoloji büküm makinalarmızda bükülür ve özel ısıl işlem ile ipliğin elastikiyeti dikiş için en uygun hale getirilir. Son sistem boyahanemizde ışık ve renk haslığı en üst seviyede olacak şekilde boyanmaktadır. 

Plastik bobinlere 1500 metre olarak sarılmaktadır.

Bir kolide 72 adet iplik bulunmaktadır.

 

Stok:

Ürünler stoktan teslim edildiği için aynı gün teslimat yapılabilmektedir. Prens-İp İplik renk kartelasındaki bazı renkler yoğunluktan kaynaklı olarak stoklarımızda mevcut olmayabilir. Bununla alakalı geri dönüş sizlere e-mail yoluyla ilgili bölümümüz tarafından sağlanacaktır.

 

Sevkiyat:

1- İstanbul Avrupa Yakası İplik teslimatlarında kendi araçlarımızla servis imkanımız bulunmaktadır. 

2- İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Dışı kurumumuzun anlaşmalı olduğu kargo firmalarıyla siparişinizin gönderimi sağlanabilmektedir. 

3- İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Dışı iplik siparişlerinizde anlaşmalı olduğunuz kargo kurumu var ise kargoda kayıtlı müşteri numaranızı verdiğinizde siparişinizi karşı ödemeli olarak sizlere gönderebiliyoruz.

 

Sipariş Oluşturma:

Siparişlerinizi online olarak ürünü ve adedi seçerek oluşturabilirsiniz. Herhangi bir sorun ve ya problem ile karşılaştığınız takdirde iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Önemli Not:

Görseldeki renk ile Prens-ip 20 Numara Renk Kataloğundaki renkler farklılık gösterebilmektedir. Siparişinizi vermeden önce Prens-ip 20 Numara Renk Kataloğundan kontrol ederek siparişinizi oluşturunuz.