DİKGÖR İPLİK TEKSTİL PAZARLAMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız 1979 yılında tek bir iplik aktarma makinesi ile imalata başlamış olup durmak, yorulmak nedir bilmeyen yoğun bir çalışma ile her geçen yıl kapasitesini artırmıştır. Başlangıçta merserize pamuk iplik imalatı ile başlanmış, 90'lı yılların ortasına kadar artan bir üretimle sürekli büyüme sağlanmıştır. 90'lı yılların ortasında piyasadaki değişime ayak uydurarak TUANA markamız ile 100% Kesik Elyaf Polyester Dikiş ipliği imalatı devreye alınmıştır. Gelişen süreçte bayilikler verilmiş ve TUANA markamız dikiş ipliği piyasasında aranan marka olmayı başarmıştır.

2009 senesinde Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde Türkiye'nin en büyük dikiş ipliği fabrikası için ilk kazma vurulmuş ve 2012 yılının sonlarına doğru fabrikamız üretimine başlamıştır. Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip olan fabrikamızda Laboratuvar, Boyahane, Enjeksiyon, Paketleme ve Aktarma bölümlerimizdeki bütün makinelerimiz en ileri teknolojilere sahip makinelerdir.


Firmamız gelecek senelerde de büyümeye devam edebilmek için kendini sürekli geliştirmek zorunda olduğunun farkındadır. Bu yüzden kimyasal kısıtlamalara dikkat etmekte, en kaliteli ürünü en iyi tesiste üretmekte, stoklu çalışarak en hızlı sevkiyatı gerçekleştirmekte, bayi ağını genişleterek bulunabilirliği artırmakta ve hepsi kadar önemli olan uygun fiyat politikasını korumaktadır. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR