Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?
 
1 - Kredi kartı ile ödeme: VISA veya MASTERCARD' ınızla iplik siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve Garanti Bankası'nın SET sertifikasıyla güvence altındadır. Ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz hemen işleme alınacaktır.
 
2 - Havale / EFT seçeneği: Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Ödemeniz hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.
 
3 - Telefonda Kredi Kartı (Mail Order): Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçeneğini seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde, kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.
 
4 - Pay Pal ile ödeme: Pay Pal, kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli ve kullanması kolay bir online ödeme yöntemidir. Pay Pal hesabınız varsa giriş yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Şayet hesabınız yoksa bilgilerinizi girerek Pay Pal' a kayıt yapabilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Siparişime ekstra ücret eklenecek mi?
 
Şehir merkezlerine gönderilen siparişlerinizden sistem üzerinde belirtilen mevcut kargo ücreti alınmaktadır. Şehir merkezine uzak olan bölgelere gönderim yapılıp yapılmadığını telefonla ya da e mail yoluyla bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Merkeze uzak olan ve sipariş kabul edilen yerler için ekstra yol ücreti talep edilmektedir.
 
Seçtiğim iplik resimde gördüğümle aynı mı gelecek?
 
Seçtiğiniz ürün bilgisayar ekranlarında farklılık gösterebilmektedir. En doğru seçimi yapabilmek için Dikgör İplik Renk Kataloğunu tercih ediniz. Renk kataloğu elinizde yok ise size en yakın bayilerimizle irtibata geçerek talep edebilirsiniz. 
 
Siparişimin durumunu öğrenebilir miyim?
 
Siparişinizi oluştururken "e-mail ile bilgi almak istiyorum" seçtiyseniz e-posta ile siparişinizin durumu hakkında bilgi verilecektir. Seçmediğiniz takdirde herhangi bir bildirim sizlere gelmeyecektir.
 
Siparişimi verdikten sonra herhangi bir değişiklik istersem ne yapmalıyım?
 
Siparişiniz henüz teslimata çıkmadı ise istediğiniz değişikliği merkez telefonumuzu arayarak yapabilirsiniz.
 
Fatura istediğim de ne zaman elime ulaşır?
 
Mali olarak kesmekle zorunlu olduğumuz fiş ve faturalar sipariş kabul edildikten hemen sonra kesilir. Posta ile istiyorsanız ücreti firmamız tarafından karşılanır. Kargo ile istiyorsanız ödeme müşteriye aittir. Faturalarınız en geç 1 hafta içerisinde size ulaştırılır.
 
Siparişimi iptal etmek istersem ödediğim ücret ne olacak?
 
Siparişinizin iptali gerçekleştikten sonra ödemenizi kredi karti, bankamatik kartı ve ya havale olarak gerçekleştirdiyseniz ücret 3 iş günü içersinde hesabınıza iade edilecektir.
 
NOT: Siparişiniz de vermiş olduğunuz adres de herhangi bir problem çıktığın da gönderici ve alıcı ile irtibata geçilip adres doğrulaması yapılır.